Idealne na dzień ojca. Jak wybrać wyjątkowy prezent, który wzbudzi najpiękniejsze uczucia?

2454


Niebawem dzień ojca. Święto wyjątkowej więzi. Starsze dzieci same mogą zadbać o to, aby tata poczuł się naprawdę doceniony i kochany, maluch będzie jednak potrzebował Twojego wsparcia.

Wspólne zabawy klockami, rysowanie fantastycznych obrazków, gra w piłkę, nauka jazdy na rowerze, coraz trudniejsze gry planszowe… Świat ojca i dziecka ma wiele zbieżnych punktów, które dają radość im obu.

Lubisz patrzeć, jak ci, których najbardziej kochasz, razem się bawią? Jak Twój syn lub córka dorasta u boku ojca, a mąż niekiedy aż zbyt mocno wczuwa się w rolę towarzysza zabawy i ani myśli porzucić autka na zdalne sterowanie i przyjść na kolację?

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie listę kilku podpowiedzi. Wybierając, pamiętaj jednak, że w prezencie najważniejsza jest intencja, nie cena. Przygotowany i podarowany z sercem drobiazg niesie ze sobą większą wartość aniżeli najdroższy gadżet kupiony, bo wypada.

Obrazek od malucha

Jedyny w swoim rodzaju portret rodzica, wielkie serce, lub plątanina kresek i kształtów, która oczywiście przedstawia samolot, pociąg lub jednorożca. Alternatywą do obrazka może być odbicie dziecięcej rączki/ nóżki na kartce papieru. Inny pomysł to nagrana piosenka w Waszym wykonaniu. To na pewno będzie hit!W zależności od wieku dziecka i jego, bądź Waszej kreatywności, możecie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, co stanie się podarunkiem samym w sobie, lub emocjonalnym dodatkiem do czegoś innego.

Bajka z ojcem i dzieckiem w rolach głównych

Jedną z ciekawszych, a do tego kreatywnych i „nieoklepanych” propozycji jest personalizowana bajka. Jeśli w Twojej rodzinie tata często czyta synkowi, to z pewnością poczuje się niezwykle, kiedy wieczorem maluch zaproponuje mu lekturę nowej książeczki, w której obaj występują. Niezwykła przygoda, w której tata rozwiązuje nawet te najbardziej skomplikowane przygody (jak np. utknięcie małego autka na torach kolejowych), bez wątpienia, przypadnie do gustu zarówno mniejszemu, jak i większemu czytelnikowi. Poziom fajności podnosi fakt, że w tej bajce, wykonanej specjalnie na zamówienie, pojawia się imię Twojego dziecka, jego taty, a nawet ulubionej zabawki. Sprawdź >>>

Koszulka supertaty

Pomysł nie nowy, ale bardzo często wykorzystywany i bez wątpienia lubiany przez tatusiów. Jak bowiem najlepiej zamanifestować światu, że jest się super tatą? Oczywiście koszulką z odpowiednim napisem. W tym miejscu kreatywność też ma duże pole do popisu, a koszulkowych motywów nie brakuje. Od tych poważnych, po zabawne, a nawet spersonalizowane, bez wątpienia wywołają prawdziwy uśmiech dumnego taty. Ciekawą ofertę koszulek na dzień ojca znajdziesz tutaj.

Gadżety są wszędzie

Kolejna z naszych podpowiedzi celuje w cechę, bliską większości mężczyzn. Tak, oczywiście, mamy na myśli zamiłowanie do gadżetów. W zależności od zainteresowań tatusia możemy znaleźć np. podpisaną ślicznym grawerem skrzynkę na narzędzia, idealną dla każdego majsterkowicza, kompas z grawerem dla miłośnika wędrówek, czy dizajnerski brelok do kluczy. Szerszy asortyment znajdziecie na eprezenty.

Niesamowite przeżycia

W opozycji do gadżecierzy są ci, którzy szczególnie cenią sobie przeżycia i doświadczenia. Tacierzyństwo z pewnością dostarczyło każdemu mężczyźnie wielu nowych umiejętności i przygód. Może warto więc pójść w tym kierunku i w ramach prezentu zaproponować tacie kolejne niebanalne życiowe doświadczenie? Pamiętajmy też, że większość ludzi ma jakieś swoje mniejsze lub większe ekstremalne marzenia, a czy może być lepszy prezent, niż ten, który marzenie spełnia? Tu pojawiają się takie podpowiedzi, jak lot szybowcem, skok ze spadochronem, a może kilkanaście minut w tunelu aerodynamicznym lub na torze wyścigowym? Pomysł Ci się podoba? Dziesiątki bonów na niezwykłe przeżycia znajdziesz na Prezent Życia.

Markowy długopis z grawerem

Dla taty, który dużo czasu spędza w biurze lub na służbowych spotkaniach idealnym pomysłem na prezent może być pięknie wykonany długopis / wieczne pióro. Na takim prezencie można umieścić specjalną dedykację, która zawsze będzie mu przypominała o tym, co najważniejsze. Zobacz propozycje grawerowanych długopisów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój komentarz
Twoje imię