Jak sprawić Twojemu dziecku i jego ojcu niezwykły prezent, który wywoła w nich najpiękniejsze emocje?
Radość, wzruszenie, dumę.

Zobacz niesamowitą przygodę z Twoim dzieckiem i mężem w roli głównej stworzoną specjalnie na Dzień Ojca.

Pomocnicy Królika Konduktora i Przyjęcie w Poduszkowym Domku to personalizowane bajki z Twoim mężem i waszym dzieckiem w rolach głównych.
Kiedy wspólnie będą czytać o swojej niezwykłej przygodzie, zobaczysz na ich twarzach szczerą radość, wzruszenie i dumę. Ta bajka pochłonie ich jak jeszcze żadna wcześniej, bo to opowieść właśnie o nich, o Twoim dziecku i jego tacie.

Uwaga! Zamówienia opłacone do 20 czerwca do godziny 24.00 dotrą przed Dniem Ojca!

Idealna na prezent

Książka jest idealnym prezentem na dzień ojca. Sprawi, że tata spędzi z dzieckiem kilka dodatkowych chwil na przeżywaniu wspólnej przygody.

Baaardzo osobista

Bajka jest bardzo mocno personalizowana. Imię Twojego dziecka i jego ojca występuje w bajce wiele razy. Nie są to tylko imiona wpisane gdzieś na siłę, ale pełne zaangażowanie Twoich bliskich w przygodę, której stają się głównymi bohaterami.

Zobacz fragment personalizacji

„- I co teraz? – zastanawiał się królik, drapiąc się pod czapką między swoimi długaśnymi uszami.
– Mój tata na pewno coś wymyśli! – zawołał [Imię Twojego dziecka] i pobiegł co sił w nogach do ostatniego wagonu.”
fragment bajki Pomocnicy Królika Konduktora

O kim opowiada bajka?

Pomocnicy Królika Konduktora

Bajkowa historia o chłopcu i jego tacie, którzy odbywają podróż niezwykłym pociągiem. Towarzyszą im zabawki, a wśród nich ulubiony miś Twojego dziecka – wymieniony z imienia. Bajka dedykowana dla chłopców w wieku 2-5 lat i ich ojców.

Przyjęcie w Poduszkowym Domku

Opowieść o niezwykłym przyjęciu, które organizuje Twoja córeczka wraz ze swoją lalką. W całym zamieszaniu potrzebuje jednak pomocy kochanego taty, który ratuje sytuację. Dla dziewczynek w wieku 2-5 lat.

Prezent na dzień ojca nie musi być nudny

Treść bajki została stworzona z myślą o dniu ojca. Bajkowy tata zna rozwiązanie każdego problemu – to on ratuje z opałów autko uwięzione na torach (w przygodzie z synem), on buduje domek z poduszek i ratuje ciasto przed Okruszkiem Łakomczuszkiem (w przygodzie z córeczką).
Bez taty cała zabawa nie mogłaby się udać, a w ostatnich linijkach bajki maluch mówi to, co w tym dniu (i każdym innym też) najważniejsze: Kocham Cię tatusiu!

Brama do fantastycznego świata Twojego dziecka

Wspólne czytanie bajek przed snem to piękny rytuał wielu rodzin. Dzieci uwielbiają bajki, a te czytane przez mamę czy tatę na dobranoc, mają szczególne znaczenie. Bajka to wspólnie spędzony czas, budowanie więzi, odkrywanie fantastycznego świata i niezwykła brama prowadząca wprost do kolorowych, dziecięcych snów. Przygoda, w której główny bohater nosi imię dziecka, pozwala maluchowi na jeszcze głębsze przeżywanie przygody.

Zobacz fragment bajki

Pomocnicy Królika Konduktora i Przyjęcie w Poduszkowym Domku to produkty personalizowane, w związku z tym, zgodnie z prawem, nie podlegają zwrotowi. 

Jak personalizujemy opowieść?

Po zamówieniu tego niezwykłego prezentu poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza z imieniem męża, dziecka i ulubionego misia Twojej pociechy.
Pozwoli nam to przygotować pełną personalizację treści w książce.

Pomocnicy Królika Konduktora
Przyjęcie w Poduszkowym Domku


Autorka: Kamila Mytyk
Ilość stron: 22
Oprawa: miękka na spirali

Wyprawa do DinoŚwiata - bajka personalizowana - na Dzień Matki

Uwaga: Pakiet specjalny - 10%

Zamów bajkę personalizowaną na Dzień Ojca oraz bajkę personalizowaną z mamą i synem i ZYSKAJ 10% rabatu na cały pakiet! Kod rabatowy na pakiet (wpisz w koszyku): MamaSynek

o chłopcu

Pomocnicy Królika Konduktora

37
o dziewczynce

Przyjęcie w Poduszkowym Domku

37