Jeśli jesteś ojcem kilkulatka, to jeszcze przez kilka lat na Ciebie spada zadanie kupienia prezentu na dzień matki.
Odręcznie namalowana przez dziecko laurka to zawsze świetny pomysł, ale co do tego?

Personalizowana bajka, w której główni bohaterowie noszą imiona TWOJEGO SYNKA I JEGO MAMY! Książka, która sprawi niesamowitą radość im obojgu.

“Wyprawa do DinoŚwiata” to przygoda chłopca i jego mamy. Wszystko zaczyna się w bazie pod stołem i sprowadza do wspólnej przygody, obserwacji dinozaurów i pomocy małemu diplodokowi, który się zgubił.

Czy jakikolwiek kilkulatek nie lubi donozaurów i zabawy z mamą? Każdy uwielbia, więc ta książka będzie idealna dla małego odkrywcy wielkiego świata. Nadanie bohaterom imion Twoich bliskich sprawi natomiast, że książka będzie dla nich wyjątkowa.

Idealna na prezent

Książka jest idealnym prezentem na Dzień Matki. Sprawi, że mama spędzi z dzieckiem kilka niezwykłych chwil na przeżywaniu wspólnej przygody.

Baaardzo osobista

Bajka jest bardzo mocno personalizowana. Imię dziecka i jego mamy występuje w bajce wiele razy. Nie są to tylko imiona wpisane gdzieś na siłę, ale pełne zaangażowanie Twoich bliskich w przygodę, której stają się głównymi bohaterami.

Zobacz fragment personalizacji

– Mamuś! Ciszej! Musimy mówić szeptem, żeby dinozaury nas nie usłyszały – powiedział Krystian, kładąc palec na ustach.– Faktycznie – szepnęła mama. – I co teraz? – Najpierw musimy zrobić wpis do naszego dziennika

– Świetny pomysł, to Ty dyktuj, a ja będę pisała.

Chłopiec zamyślił się na chwilę, po czym powiedział: “Wyprawa Kamili i Krystiana do świata dinozaurów! Wybudowaliśmy świetną bazę i dzięki mojej super ekstra maszynie przenieśliśmy się do Dino Świata. Zaczynamy obserwację”. 

fragment bajki Wyprawa do DinoŚwiata

O kim opowiada bajka?

Wyprawa do DinoŚwiata

Bajkowa historia o chłopcu i jego mamie, którzy odbywają niezwykłą podróż do świata dinozaurów. Przygoda rozpoczyna się w bazie pod stołem, w jej trakcie chłopiec i mama pomogą zagubionemu dinozaurowi i będą podziwiać inne prehistoryczne stworzenia.
Bajka dedykowana dla chłopców w wieku 2-6 lat i ich mam.

Prezent na Dzień Matki nie musi być nudny

Cała fabuła książki “Wyprawa do DinoŚwiata” ukazuje niezwykłą więź matki z synem. Wspólna przygoda, zabawa, docenianie umiejętności i wiedzy dziecka, ale też subtelna pomoc w sytuacji, w której samodzielnie nie potrafi znaleźć rozwiązania.

To wszystko mamy robią nieustannie i właśnie to znalazło się na kartach naszej książki. Dlatego też lektura tej bajki wywoła uśmiech nie tylko u dziecka, ale i u mamy. Będzie dla niej podziękowaniem za codzienność i być może stanie się ulubionym elementem wieczornego rytuału.

Oczywiście na koniec tej niezwykłej przygody, z ust chłopca-bohatera-Twojego dziecka, padają słowa najważniejsze w Dniu Mamy “Kocham Cię mamusiu!”. 

Brama do fantastycznego świata Twojego dziecka

Wspólne czytanie bajek przed snem to piękny rytuał wielu rodzin. Dzieci uwielbiają bajki, a te czytane przez mamę czy tatę na dobranoc, mają szczególne znaczenie. Bajka to wspólnie spędzony czas, budowanie więzi, odkrywanie fantastycznego świata i niezwykła brama prowadząca wprost do kolorowych, dziecięcych snów. Przygoda, w której główny bohater nosi imię dziecka, pozwala maluchowi na jeszcze głębsze przeżywanie tych niezwykłych chwil.

Zobacz fragment bajki

Wyprawa do DinoŚwiata to produkt personalizowany, w związku z tym, zgodnie z prawem, nie podlega zwrotowi. 

Jak personalizujemy opowieść?

Po zamówieniu tego niezwykłego prezentu poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza z imieniem matki, dziecka i imieniem dla małego dinozaura, które w bajce wymyśla chłopiec – Twoje dziecko. Może to być np. nazwa ulubionej maskotki Twojego synka.
Pozwoli nam to przygotować pełną personalizację treści w książce.

“Wyprawa do DinoŚwiata” to niezwykły prezent, który wywoła uśmiech na twarzy najbliższych Ci osób. A przecież o to chodzi w celebrowaniu świąt takich, jak dzień matki.

Doceń jej starania i podaruj coś niezwykłego, coś co będzie tylko ich!

Wyprawa do DinoŚwiata


Autorka: Kamila Mytyk
Ilość stron: 22
Oprawa: miękka na spirali

o chłopcu

Wyprawa do DinoŚwiata

37