EBOOK UWAGA BOCIAN

Jak, będąc facetem, przygotować się na zostanie ojcem? I co zrobić, żeby najbliższe miesiące nie zamieniły się w rodzinną katastrofę? 

Spodziewacie się dziecka, a może maluszek, od niedawna już jest z wami? Ta książka może uratować Wam najbliższe miesiące. Trudny czas połogu, nieporozumienia z teściową, nawałnica hormonów i nastrojów w nowej sytuacji. Czy wreszcie ogrom kwestii z opieką nad maleństwem.

Przygotuj się na wyzwania rodzicielstwa i spraw, żeby ten czas był piękną przygodą dla całej Twojej rodziny!

Uwaga! Przedsprzedaż! - 30%

Oficjalna premiera ebooka Uwaga bocian odbędzie się 1 sierpnia. Tylko do tego czasu możesz go zdobyć w wyjątkowej ofercie!  Pospiesz się!

Specjalnie dla „świeżego” ojca

Uwaga bocian to książka dla facetów, konkretna, ale napisana luźno. Dzięki temu przyszły tata przeczyta ją szybko i z przyjemnością. Jednocześnie uświadomi sobie, co czeka Was w najbliższych miesiącach, a o czym najprawdopodobniej nie miał pojęcia!

Jakie tematy porusza książka Uwaga bocian? 

Wprowadzenie do roli ojca zaczyna się od tematu szkoły rodzenia, dalej mamy poród, formalności, połóg, karmienie piersią, relacje z teściową, pielęgnacja dziecka, wspólne obowiązki, bezpieczeństwo i pierwsza pomoc oraz Wasze relacje. 

Te oraz pozostałe poruszane tematy dają ogrom wiedzy, która solidnie przygotuje mężczyznę do nowej roli. Poniżej fragment książki i pełny spis treści. Sprawdź.

Zobacz fragment ebooka

Pełny spis treści i przykładowe rozdziały książki Uwaga Bocian (PDF)

Zawsze pod ręką

Ebooka Uwaga Bocian można pobrać na komputer, tablet, czy telefon i czytać go nawet przy okazji. Np. w kolejce, czekając na partnerkę w aucie czy każdej innej wolnej chwili. 

Zobacz przykładowe opinie ojców, którzy przeczytali książkę jeszcze przed oficjalną premierą.

Pozycja jakiej zdecydowanie brakowało na polskim rynku. Szkoła rodzenia dla mężczyzn w pigułce. polecam każdemu przyszłemu tacie!

Aureliusz Boraca

tata Filipka, mąż położnej

Konkretnie, przejrzyście i z humorem 🙂 Autorka przekazuje aktualną wiedzę, doświadczenie i co ważne - porusza temat nastawienia psychicznego do nowej rzeczywistości. Polecam!

Tomasz Smolnik

tata Kazika

Uwaga bocian

Co musisz wiedzieć, co chcesz wiedzieć i o czym nie chciałeś wiedzieć przed wejściem w rolę ojca.
Autorka: Kamila Mytyk
ISBN: 978-83-951726-6-3
Ilość stron: 118
Wersja: E-book (PDF)

PRZEDSPRZEDAŻ

ebook
Uwaga bocian

19 27
  • Przedsprzedaż tylko do 31 lipca -30%
  • Ebook w wersji PDF
  • Natychmiastowa wysyłka e-mail