Zobacz, w jaki sposób Magiczna Buteleczka ułatwi Ci odciąganie mleka dla Twojego dzieciątka!

i sprawi, że będziesz miała więcej czasu dla siebie!

Czym jest kolektor pokarmu?

Kolektor do mleka, zwany także pieszczotliwie magiczną buteleczką to produkt, który zyskał miłość mam karmiących na całym świecie. 

Prosta, wygodna w użyciu, ładnie wykonana i całkowicie nieinwazyjna buteleczka pomaga w gromadzeniu pokarmu dla dziecka.

Na początku

Tuż po urodzeniu, kiedy mama przystawia dziecko do jednej piersi, druga także intensywnie produkuje pokarm. To nadmiarowe mleko zazwyczaj wycieka we wkładki laktacyjne. Kolektor pozwala natomiast zebrać każdą kroplę.

i na później

Kiedy laktacja  się ustabilizuje (zazwyczaj po kilku miesiącach karmienia), samoczynny wypływ mleka z drugiej piersi zazwyczaj już się nie pojawia. Mimo to kolektor, działający na zasadzie próżni, także na tym etapie pozwala zgromadzić mleko. Zastępując klasyczny, niewygodny laktator.

Dlaczego powinnaś zbierać pokarm?

Żeby mieć zapas pokarmu na później. Takie mleko można zamrozić lub przechować w lodówce. Przyda się, kiedy np. maluszka karmi tata, ponieważ mama musiała lub chciała gdzieś wyjść (Pamiętajmy, że karmienie piersią nie oznacza przymusu przebywania z dzieckiem 24 godziny na dobę. Wszak szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko (i tatuś też)

Żeby nie marnować mleka. Nawet jeśli nie potrzebujesz gromadzić mleka, możesz wykorzystać je znacznie lepiej niż wyrzucanie z wkładkami laktacyjnymi, np. do kąpieli maluszka.

Żeby podać dziecku lekarstwa. Stan zdrowia części dzieci wymaga niestety suplementacji leków, a te w wypadku noworodków często są podawane w mleku mamy. W takiej sytuacji możesz odciągać pokarm laktatorem, co wymaga posiadania laktatora i dodatkowego czasu na jego użycie. Kolektor nie wymaga dodatkowego zaangażowania i pozwala Ci zaoszczędzić sporo czasu.

Odciągaj mleko „przy okazji”

Sposób działania buteleczki jest dziecinnie prosty (wręcz niemowlęco 😉 ). Wystarczy, że mama w trakcie karmienia maluszka, przyssie butelkę do drugiej piersi. W ten sposób cenny pokarm nie zmarnuje się, a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

Jedyna butelka laktacyjna z atestem PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Posiada Świadectwo Jakości Spożywczej nr B-BŻ-6071-0022/19/C.

Kolektor mleka został przebadany w Polsce.  Wynik przenikania substancji do mleka jest 12,5 raza lepszy niż wynoszą normy unijne.

Produkt zgodny z Rozporządzeniem Komisji (WE) nr 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 roku, spełnia normy PN-EN 1186-1:2005 oraz PN-EN 1186-3:2005 dla materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z produktami spożywczymi.

Bezpieczna, hipoalergiczna wykonana
z sylikonu spożywczego.
Posiada Atest PZH

Zakładanie, odciąganie
i zdejmowanie Magicznej butelki jest całkowicie bezbolesne
i komfortowe.

Odciągaj pokarm przy okazji. Oszczędzaj czas, który możesz przeznaczyć dla siebie.

BPA free
nie zawiera szkodliwego bisfenolu A

Jak działa magiczna buteleczka?

Cała konstrukcja składa się z jednej części silikonu, tak więc wystarczy ścisnąć dolną część butelki i przyłożyć ją do piersi (tak, aby sutek z otoczką znalazł się wewnątrz).

Buteleczka zasysa się samoistnie, a mleko wypływa dzięki podciśnieniu. Po karmieniu po prostu zdejmujemy buteleczkę z piersi. 

Dlaczego mamy zachwycają się magiczną buteleczką?

 
 • Prosta w użyciu
 • Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości (można zarówno wyparzać, jak i myć w zmywarce).
 • Wykonana z silikonu spożywczego, tak więc ciężko ją zniszczyć (nie potrzaska się).
 • Nie wymaga zasilania sieciowego ani baterii.
 • Oszczędza Twój czas.
 • Jest wyposażona w zatyczkę, więc można w niej bezpiecznie przechowywać zebrane mleko.
 • Buteleczka jest mała i poręczna.
 • Bezpieczna, posiada Atest PZH.

Wybierz zestaw dla Ciebie

Magiczna butelka +

33

Zestaw powiększony
butelka + zatyczka + stojak
 • Zestaw ze specjalnym stojakiem
 • Wysyłka w 48 godzin

Magiczna butelka

29

Zestaw podstawowy
butelka + zatyczka
 • Brak stojaka w zestawie
 • Wysyłka w 48 godzin