Prawdopodobnie najlepszy kalendarz adwentowy dla Twojego dziecka.

Zestaw drugi kalendarza Fabryka zabawek św. Mikołaja.

Dlaczego Kalendarz adwentowy Fabryka św. Mikołaja jest tak wyjątkowy?

To znacznie więcej niż 24 pudełka na adwent. Całość tworzy rewelacyjną opowieść o pomocnikach św. Mikołaja, w jej skład wchodzą:

 • list od Koriego, który będzie towarzyszył Twojemu dziecku przez 24 dni zabawy i zadań;
 • bajka “Kiedy bombki zrobią bam”, która pokazuje, że pomaganie i przyjaźń są ważniejsze niż rywalizacja;
 • bajka “Pluszowy miś” w której sympatyczny elf w końcu znajduje swoją przytulankę, albo ona znajduje jego?;
 • 24 kreatywne zadania, które tłumaczy sympatyczny elf, zaczynający pracę w fabryce zabawek;
 • wszystkie niezbędne elementy do wykonania zadań.

100% pozytywnych opinii

Wszyscy rodzice, których zapytaliśmy o zdanie wystawiło ocenę dobrą (15%) lub bardzo dobrą (85%). Dzięki temu wiemy, że Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło z Kalendarzem Fabryka zabawek św. Mikołaja
Kilkanaście opinii poniżej

Wycieczka do świata elfów z fabryki św. Mikołaja

W trakcie tej niezwykłej przygody Twoje dziecko pozna bliżej kilka elfów. Koriego, który jest przewodnikiem Twojego dziecka po zadaniach z fabryki zabawek. Szaliego, który wykonuje wspaniałe bombki. Tambina, który w końcu znalazł swoją przytulankę oraz ich przyjaciół Rumiego, Tasi i Madi. Pojawi się też malarz Bif i renifery Gromek, Błysk i Ognik.

Jak myślisz, który bohater stanie się ulubieńcem Twojego dziecka?

Jakie jeszcze przygody czekają na Twoje dziecko?

Odbudowa zepsutego paśnika, stworzenie kolorowej bombki, “posadzenie” choinkowego lasu, zaprowadzenie reniferów do sań Mikołaja czy wyczarowanie chmurki, z której pada śnieg. To tylko część kreatywnych zadań czekających na Twoje dziecko.

Bogaty zestaw ze wszystkimi elementami.

Zestaw zawiera 24 eko pudełka z podpowiedziami elfa Koriego i zadaniami oraz wszystkim, co jest potrzebne do ich wykonania. 

Nie musisz wymyślać zadań i kompletować ich części, w kalendarzu adwentowym Fabryka zabawek św. Mikołaja wszystko masz w pakiecie.

Co zawiera drugi zestaw kalendarza?

 1. 24 eko kraft koperty z zadaniami
 2. klej
 3. mazaki
 4. przylepce rzepowe
 5. choinka stojąca
 6. szablon listu do mikołaja
 7. włóczka 
 8. kartka bałwankowa
 9. labirynty
 10. bajki
 11. mikołaj
 12. wata
 13. patyczki “puzzle”
 14. szpatułki drewniane
 15. patyczki na sanki
 16. elementy choinki geometrycznej
 17. ciasteczkowy obrazek
 18. przepis na pierniczki i lukier
 19. bombka akrylowa 
 20. plastelina
 21. chmurka
 1. kolorowe paski
 2. śnieżynki papierowe
 3. papierowa bombka
 4. kolorowa bibułka
 5. papier karbowany
 6. drewniany renifer
 7. bałwanek
 8. szalik, czapka, nos
 9. sianko
 10. kartonowe deseczki
 11. zepsuty paśnik – wydruk
 12. kolorowanka
 13. obrazek domku
 14. drewniany szablon choinki
 15. korkowe koło
 16. brokaty
 17. niedokończone obrazki
 18. bibuła karbowana
 19. bałwankowa bombka
 20. sznurki do bombek
 21. drewniane talarki
 22. szablon obrazek choinkowy

Kalendarz dla Twojego dziecka

Kalendarz Fabryka zabawek św. Mikołaja jest dedykowany dla dzieci w wieku 4-7 lat. Do wyboru masz dwa zestawy. Nie ma znaczenia, czy Twoje dziecko rozpocznie przygodę od zestawu pierwszego, czy drugiego. Każdy z nich zapewnia poznanie elfa Koriego i świetną kreatywną zabawę. Zobacz też zestaw pierwszy.

Rozwój i nauka

24 kreatywne zadania zostały tak opracowane, żeby rozwijać umiejętności Twojego dziecka. Uczą kreatywności, nieszablonowego podejścia i cierpliwości. Wśród nich znajdzie się również element przyrody i relacji rodzinnych. Wszystko oczywiście maksymalnie dostosowane do wieku małych odkrywców.

Więcej czasu dla Ciebie

Grudzień to wspaniały czas oczekiwania na święta, ale też czas przygotowań. W tym momencie niezwykle ważna jest każda chwila. Zadania w kalendarzu zostały tak pomyślane, żeby zdecydowaną większość z nich dziecko mogło wykonać samodzielnie. To oznacza, że codziennie zyskasz dodatkową chwilę dla siebie.

Niesamowita przygoda w Dolinie Elfów

Zobacz również Bajkowy kalendarz adwentowy Kori w Dolinie Elfów. Ten sam elf, który jest przewodnikiem Twojego dziecka w kalendarzu kreatywnym, stał się bohaterem 24 niesamowitych bajek. Kalendarz bajkowy pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się Twojemu dziecku w świat Koriego i jego przyjaciół. Oba kalendarze wspaniale się uzupełniają.  Zobacz szczegóły kalendarza bajkowego!

Zobacz opinie rodziców o kalendarzu Fabryka św. Mikołaja

Bardzo dziękuję za ten kalendarz. Dzięki niemu synek z wielką niecierpliwością wyczekiwał wieczorów. Podobało mi się, że do kalendarza jest opowiedziana historia - dzięki temu dziecko czuje się, jakby było częścią wielkiej przygody. Do wspólnej zabawy dołączała również i dzielnie z nami kolorowała moja mała dwuletnia córeczka. Synek był bardzo zawiedziony... gdy okazało się, że została już tylko jedna koperta 😉 Mamy nadzieję, że powstanie podobna "zabawa" na Wielkanoc!

Daria

mama Oskara (4 lata) i Aurelii (2 lata)

Chyba najlepszą opinie wystawił syn po Świętach kiedy zawołał " Mama! Ale jeszcze nie otworzyliśmy koperty z kalendarza!

mama

Zarówno dzieci jak i ja z mężem byliśmy zachwyceni wykonaniem i kreatywnością zadań. Dzieci nie mogły doczekać się kolejnego zadania i z przyjemnością je wykonywały. Polecam i za rok na pewno kupię ponownie.

Monika

mama dwójki dzieci

Kalendarz był piękny, pomysłowy, starannie wykonany - rewelacja! czysta przyjemność w zabawie dla mamy i córki 🙂

Kamila

mama dziewczynki

Kalendarz spełnił swoję rolę, czyli wypełnił czas naszego trzylatka. Zapewnił zabawę całej rodzinie. Synek każdego dnia przybiegał z przedszkola i prosił o kolejną kopertkę z zadaniem.

Ewelina

mama 3-latka

Kalendarz jest wspaniały! Pięknie wykonany. Pozwala spędzić kreatywnie czas z dzieckiem

Hania

Kalendarz był tak pięknie wykonany, że od razu zawisł w najbardziej widocznym miejscu domu. A zadania były tak ciekawe, że stały się pierwszą czynnością którą córka wykonywała po otwarciu oczu 🙂 Na szczęście po ostatnim zadaniu były Święta i to nas uratowało przed rozpaczą że to już koniec 🙂

mama

wykonująca kalendarze adwentowe od kilkunastu lat 🙂

Kalendarz jest niesamowity i bardzo angażuje dzieci. Pięknie zapakowane koperty zachęcały do otwierania kolejnych i sprawdzania co jest danego dnia do zrobienia. Wszystko zostało wykonane niesamowicie starannie, byłam pod ogromnym wrażeniem jak otrzymałam przesyłkę. Wspaniałe zadania do zrobienia na każdy dzień, pięknie opakowane, super pomysły, dzieci były zachwycone!

Anna

Rewelacyjny!!! Chłopcy mieli niesamowitą przyjemność w codziennym wypełnianiu zadań. Sami wołali, aby rozpakować kolejną kopertę 🙂 Jestem zaskoczona pomysłem w postaci codziennych opowieści i dopracowaniem materiałów. Bardzo, bardzo polecam a w kolejnym roku nie omieszkam zakupić dla wszystkich dzieci w rodzinie, bo widzę, że niespodzianka sprawiła moim dzieciom ogromną przyjemność ❤️

Sylwia

Cudowny pomysł. Świetne przygotowanie materiałów. Moje dzieci były zachwycone- zamówiłam im dwa dla każdego po jednym i z wielką radością wykonywały zadania. Gratulacje dla autora kalendarza!!!! Dziękujemy

Katarzyna

mama dwójki dzieci

Kalendarz adwentowy sprawił wielką frajdę naszym dzieciom (4-latkowi i 2-latce). Każdego dnia chętnie wykonywali zadania. Dzięki zawartości kopert zadania nie wymagały żadnego przygotowania ze strony rodziców. Na pewno w przyszłym roku znowu go zakupimy.

Ania

mama dwójki dzieci

Polecam kalendarz bardzo pieknie wykonany przemyślny moja 8 letnia córka była bardzo zadowolona niektóre zadania były dla niej bardzo łatwe a z większości czerpała dużo radości

Monika

Zamów i sprezentuj swojemu dziecku 24 dni wspaniałej rozwijającej zabawy, a sobie dodatkową chwilę wytchnienia w przedświątecznej gonitwie.

Kalendarz adwentowy
Fabryka św. Mikołaja zestaw II

117
Uwaga! Pozostało tylko 47 sztuk!
 • Niezwykła przygoda w świecie elfów
 • Rozwija kreatywność, sprawność i cierpliwość
 • 24 piękne koperty na świątecznej tasiemce
 • 24 zadania na każdy dzień adwentu
 • Wszystkie niezbędne elementy do wykonania zadań
 • Część II kalendarza Fabryka św. Mikołaja
 • Kalendarz kreatywny z serii Dolina Elfów

Kalendarz adwentowy
Fabryka św. Mikołaja zestaw I

117
Uwaga! Zostało tylko 45 sztuk
 • Niezwykła przygoda w świecie elfów
 • Rozwija kreatywność, sprawność i cierpliwość
 • 24 piękne koperty na świątecznej tasiemce
 • 24 zadania na każdy dzień adwentu
 • Wszystkie niezbędne elementy do wykonania zadań
 • Część I kalendarza Fabryka św. Mikołaja
 • Kalendarz kreatywny z serii Dolina Elfów