EBOOK JADŁOSPIS ROCZNIAKA

Odkryj całe mnóstwo przepisów skomponowanych specjalnie dla Twojego maleństwa. 

Jadłospis roczniaka to wyjątkowa książka z przepisami specjalnie dla ciebie, mamy małego dziecka. Ebook zawiera niemal 100 przepisów na zdrowe posiłki dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat.

94
gotowe przepisy
35
porad ułatwiających gotowanie
158
stron inspiracji
40
przepisów bezglutenowych

Dla Twojej wygody

Nie musisz zastanawiać się, czy wybrany przepis jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Każdy posiłek w Jadłospisie roczniaka jest oznaczony, od jakiego wieku dzieci mogą się nim zajadać. 

Kolejne oznaczenia ułatwiające wybór dania to posiłek bezglutenowy, wegetariański czy porcja rodzinna. Dzięki nim przygotowanie śniadania, obiadu czy kolacji będzie jeszcze łatwiejsze, a Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie. 

„Jadłospis roczniaka” to więcej czasu dla Ciebie 

Gotowe przepisy pozwolą Ci szybciej przygotowywać posiłki. Przestaniesz tracić czas na codzienne wymyślanie potraw. Tym bardziej, że dania dla małego dziecka muszą być starannie wybrane – zdrowe i dopasowane do małych brzuszków.

Zdrowo i kolorowo

Nie tylko główne dania zostały skomponowane zdrowo i bezpiecznie. Również zaproponowane przekąski są pomyślane w taki sposób żeby wspierać zdrowy rozwój Twojego malca. 

Dzięki nim możesz zastąpić słodkie, sklepowe czekolady i batony zdrowymi i pysznymi odpowiednikami.

Zawsze pod ręką

Jadłospis roczniaka w wersji elektronicznej zawsze masz pod ręką. W telefonie, na tablecie, czy komputerze. Nawet robiąc zakupy możesz podejrzeć listę składników, a później rozpocząć przygotowywanie posiłków.

Dodatek specjalny

W ebooku znajdziesz aż 15 przepisów specjalnych, które mogą okazać się niezwykle przydatne w przypadku niedoborów żelaza, problemów z wieczornym wyciszeniem lub kiedy trzeba wzmocnić odporność malucha.

Jadłospis roczniaka

Pyszne i zdrowe przepisy dla zabieganych rodziców
Autorka: Anna Grzempowska
ISBN: 978-83-951726-1-8
Ilość stron: 158
Wersja: E-book (PDF)

Pobierz darmowy fragment książki

PREMIERA

ebook
Jadłospis roczniaka

27
  • Ebook w wersji PDF
  • 94 przepisy dla maluchów
  • 40 dań bezglutenowych
  • 27 posiłków wegetariańskich
  • Natychmiastowa wysyłka e-mail

PS. W ebooku znajdziesz też 4 przepisy na najlepszy deser świata. Pyszne i zdrowe lody!