Jak sprawić Twojemu dziecku i jego ojcu niezwykły prezent, który wywoła w nich najpiękniejsze emocje?
Radość, wzruszenie, dumę.

Zobacz niesamowitą przygodę z Twoim dzieckiem i mężem w roli głównej.

Pomocnicy Królika konduktora to personalizowana bajka z Twoim mężem i waszym dzieckiem. Zobaczysz zachwyt na ich twarzach, jak będą czytać o sobie i swoich bajkowych przygodach.

Idealna na prezent

Książka jest idealnym prezentem na święta. Sprawi, że tata spędzi z dzieckiem kilka dodatkowych chwil na przeżywaniu wspólnej przygody.

Prezent świąteczny nie musi być nudny

Zorganizuj niezwykły prezent dla swojego dziecka, z którego ucieszy się też jego tata..

Ta personalizowana bajka sprawi, że na twarzach Twoich bliskich zagości szczera radość, być może wzruszenie i duma. Dodatkowe emocje wzbudzi zachwyt Twojego dziecka, które będzie słuchało bajki, w której jest głównym bohaterem.

Jak wygląda bajka z udziałem Twojego dziecka i męża?

Na 22 stronach znajdują się dziecięce, bajkowe ilustracje oraz treść opowiadania. Jednak historia nie jest zwykłą bajką o pociągu, samochodziku, straży pożarnej i króliku konduktorze.

To niezwykła historia, w którą zagłębi się Twoje dziecko i jego tata. Dzięki temu, że to właśnie oni są głównymi bohaterami, dosłownie wejdą w czytaną opowieść i będą ją przeżywać, jak jeszcze żadną wspólnie czytaną książeczkę.

Jak personalizujemy opowieść?

Po zamówieniu tego niezwykłego prezentu poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza z imieniem męża, dziecka i ulubionego misia Twojej pociechy.
Pozwoli nam to przygotować pełną personalizację treści w książce.

O kim opowiada bajka?

Historia w bajce opowiada o chłopcu i jego tacie, którzy odbywają podróż niezwykłym pociągiem. Towarzyszą im zabawki, a wśród nich ulubiony miś Twojego dziecka – wymieniony z imienia. Bajka dedykowana dla chłopców w wieku 2-5 lat i ich ojców.

Czy można zamówić także wersję dla dziewczynki?

Tak, można ALE całość bajki została osadzona w świecie małego chłopca – pojawia się pociąg, straż pożarna, czy też spychacz. Nie ma natomiast nic o lalkach, kucykach i innych elementach ze świata małych księżniczek.

Jeśli Twoja córeczka dobrze się czuje w takich klimatach, to bardzo chętnie spersonalizujemy bajkę dla małej Kasi, Ali czy Julki.

Zobacz fragment bajki

Pomocnicy Królika Konduktora to produkt personalizowany, w związku z tym, zgodnie
z prawem, nie podlega zwrotowi. 

PREMIERA

Pomocnicy Królika Konduktora

37

Pomocnicy Królika Konduktora


Autorka: Kamila Mytyk
Ilość stron: 22
Oprawa: miękka na spirali