PREMIERA

Jak sprawić ojcu Twojego dziecka niezwykły prezent, który wywoła w nim najpiękniejsze emocje?
Radość, wzruszenie, dumę.

Zobacz niesamowitą przygodę z Twoim dzieckiem i mężem w roli głównej.

Pomocnicy Królika konduktora to personalizowana bajka z Twoim mężem i waszym dzieckiem. Zobaczysz zachwyt na ich twarzach, jak będą czytać o sobie i swoich bajkowych przygodach.

Idealna na prezent

Książka jest idealnym prezentem na dzień ojca. Sprawi, że tata spędzi z dzieckiem kilka dodatkowych chwil na przeżywaniu wspólnej przygody.

Prezent na dzień ojca nie musi być nudny

Twoje malutkie dziecko jeszcze nie potrafi zorganizować prezentu dla swojego taty.Ale przecież może mu wręczyć niezwykły prezent przygotowany przez Ciebie.

Ta personalizowana bajka sprawi, że na twarzy Twojego męża zagości szczera radość, być może wzruszenie i duma. Dodatkowe emocje wzbudzi zachwyt Twojego dziecka, które będzie słuchało bajki, w której jest głównym bohaterem.

Jak wygląda bajka z udziałem Twojego dziecka i męża?

Na 22 stronach znajdują się dziecięce, bajkowe ilustracje oraz treść opowiadania. Jednak historia nie jest zwykłą bajką o pociągu, samochodziku, straży pożarnej i króliku konduktorze.

To niezwykła historia, w którą zagłębi się Twoje dziecko i jego tata. Dzięki temu, że to właśnie oni są głównymi bohaterami, dosłownie wejdą w czytaną opowieść i będą ją przeżywać, jak jeszcze żadną wspólnie czytaną książeczkę.

Jak personalizujemy opowieść?

Po zamówieniu tego niezwykłego prezentu poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza z imieniem męża, dziecka i ulubionego misia Twojej pociechy.
Pozwoli nam to przygotować pełną personalizację treści w książce.

O kim opowiada bajka?

Historia w bajce opowiada o chłopcu i jego tacie, którzy odbywają podróż niezwykłym pociągiem. Towarzyszą im zabawki, a wśród nich ulubiony miś Twojego dziecka – wymieniony z imienia. Bajka dedykowana dla chłopców w wieku 2-5 lat i ich ojców.

Czy można zamówić także wersję dla dziewczynki?

Tak, można ALE całość bajki została osadzona w świecie małego chłopca – pojawia się pociąg, straż pożarna, czy też spychacz. Nie ma natomiast nic o lalkach, kucykach i innych elementach ze świata małych księżniczek.

Jeśli Twoja córeczka dobrze się czuje w takich klimatach, to bardzo chętnie spersonalizujemy bajkę dla małej Kasi, Ali czy Julki.

Zobacz fragment bajki

Pomocnicy Królika Konduktora to produkt personalizowany, w związku z tym, zgodnie
z prawem, nie podlega zwrotowi. 

PREMIERA

Pomocnicy Królika Konduktora

37

Pomocnicy Królika Konduktora


Autorka: Kamila Mytyk 
Ilość stron: 22
Oprawa: miękka na spirali